KLUB

KLUB

Organizujemy

 

 
Kursy przygotowujące do egzaminu na patent strzelecki oraz egzaminu do pozwolenia na broń
 
Specjalistyczne szkolenia z dziedzin takich jak pierwsza pomoc przedmedyczna, medycyna pola walki TC3, survival.
 
Indywidualne szkolenia z posługiwania się bronią palną na wszystkich poziomach zaawansowania
 
Szkolenia  dla grup zorganizowanych, wieczory kawalerskie i panieńskie, eventy dla firm.

 

Klub Strzelectwa Sportowego i Historycznego CLUB 308 powstał w 2013 roku. Misją Klubu jest rozwój sportów strzeleckich poprzez organizację bezpiecznych i profesjonalnych kursów, szkoleń i zawodów sportowych wykorzystujących różne rodzaje nowoczesnej i historycznej broni palnej.

 

Posiadamy sekcję strzelectwa dynamicznego, praktycznego i długodystansowego. Kadrę stanowią doskonali instruktorzy, którzy chętnie pomagają i uczą strzelców na różnych poziomach zaawansowania, młodzież oraz osoby pragnące postawić pierwsze kroki w strzeleckim świecie.


Pomagamy naszym Członkom w uzyskaniu patentu strzeleckiego, licencji zawodnika oraz uzyskaniu pozwolenia na własną broń sportową bądź kolekcjonerską.

 

 
 
 

 
Prowadzimy strzelania z nowoczesnych jednostek broni centralnego i bocznego zapłonu -NASZ ARSENAŁ . Nasze treningi, szkolenia oraz eventy firmowe organizujemy na profesjonalnym obiekcie - Strzelnica BIELSK PODLASKI. Posiadamy bogaty wybór sprzętu do treningu strzeleckiego, miedzy innymi metalowe cele reaktywne oraz nowoczesny system inteligentnych celów strzeleckich STEEL ALIVE.


Mile widziani są u nas najmłodsi adepci strzelectwa, którym poświęcamy szczególną uwagę tak, aby czerpali ze sportu satysfakcję i radość z tej formy aktywności fizycznej. Naszym priorytetem jest BEZPIECZEŃSTWO UCZESTNIKÓW SZKOLEŃ I STRZELAŃ. Każdy program treningów i szkoleń dostosowujemy do poziomu kursantów.

Od 2014 roku należymy do Podlaskiego Związku Strzelectwa Sportowego oraz do Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego.

 


Posiadamy aktualną licencję klubową PZSS nr LK-1194/2020 na pistolet, karabin i strzelbę gładkolufową z ważnością do 31.12.2020r. Licencja uprawnia do brania udziału we współzawodnictwie sportowym organizowanym i realizowanym przez Polski Związek Strzelectwa Sportowego w dyscyplinach, na które zostały wydane.